€ Do uzg.

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na produkcji rowerów w Norymberdze 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: październik 23, 2020 04:09

Fabryka rowerów z Norymbergi poszukuje od zaraz kandydatów także bez znajomości języka do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji. Pracodawca zapewnia wsparcie w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: Pracownik produkcji rowerów elektrycznych

Miejsce zatrudnienia: Norymberga, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za montaż podzespołów oraz innych elementów
  • do zadań należy oczyszczanie oraz konserwacja elementów

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna oraz gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • sumienność, odpowiedzialność, skrupulatność
  • własne auto do dojazdów będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w grupie
  • zręczność
  • otwartość
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku – przy montażu części

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki odpowiadające posiadanym umiejętnościom oraz kwalifikacjom
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę na pełny etat
  • sprawdzonego pracodawcę
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w szukaniu miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 662288757 / 798680242

Zgłoszenia można przesyłać również poprzez stronę:

źródło: www.facebook.com/job_opening/1553659268147076

ID ogłoszenia: 6995f8e0eb882bd2