€ 13-19/h brutto

Od zaraz Niemcy praca na budowie dla kafelkarza-glazurnika Kolonia 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: marzec 12, 2021 03:47

Oferujemy zatrudnienie dla kafelkarzy-glazurników w Kolonii przy remontach i wykończeniach. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy układaniu kafelków.

Stanowisko: Kafelkarz

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: od 13 do 19 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowywanie podłoża oraz układanie płytek, kafelków na ściany i podłogi

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia zawodowego
  • dostępność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie A2 – obowiązkowo

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora na miejscu
  • darmową odzież roboczą
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na pełny etat
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne niemieckie
  • atrakcyjne zarobki oraz dodatek 25% za pracę w godzinach nadliczbowych
  • zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu
  • możliwość pobrania zaliczki już po przepracowaniu pierwszego tygodnia

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na poniżej podany adres:

  • info@walterfachkraft.pl

Kontakt telefoniczny, dostępny jest pod numerem: + 48 71 366 60 81

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-w-budownictwie-dla-kafelkarza-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 6126048d801bc50f