€ 1900/mc brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na magazynie ze słodyczami Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 21, 2019 3:43 am

Od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 w Berlinie na magazynie hurtowni słodyczy przy zbieraniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 1900 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w hurtowni słodyczy
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompletowanie artykułów zgodnie z zamówieniem oraz przygotowywanie ich do wysyłki
  • często obsługiwanie zamówień hurtowych
  • pracownik przestrzega zasady BHP i wykonuje zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • pełna samodzielność jak i również umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie
  • sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • pomoc we wszelkich kwestiach – również sprawach formalnych
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pracę na pełny etat
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • pierwsza umowa będzie podpisana na 3 miesiące próbne z opcją przejścia na umowę stałą
  • zakwaterowanie zapewnione jest w cenie 200 euro miesięcznie od osoby + media
  • pary mogą skorzystać ze wspólnego pokoju 2 osobowego w cenie 300 euro miesięcznie + media

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.:

magazyn-ze-słodyczami/05/19

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 3245ce311968ef59

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech bez języka na magazynie ze słodyczami Berlin 2019”

  1. Klaudia Krawczyk na Maj 21, 2019 @ 3:19 pm

    Witam jestem zainteresowana oferta pracy dla dwóch osób proszę o kontakt pod numerem tel: +48514008076