€ 11,50 euro brutto/h + mieszkanie

Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka przy recyklingu 2017 Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Czerwiec 8, 2017 1:47 am

Oferujemy opcję zatrudnienia w Dortmundzie dla Polaków przy sortowaniu odpadów. Fizyczna praca w Niemczech od zaraz przy recyklingu dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w firmie recyklingowej
Lokalizacja: Dortmund, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Pensja: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis zadań:

  • pracownik zajmować się będzie sortowaniem suchych surowców wtórnych – papieru, plastiku czy metali
  • zadania wykonywane będą w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • bardzo dobra sprawność i zręczność
  • umiejętność pracy samodzielnej
  • punktualność
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • zdolność do pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę czasową z możliwością przedłużenia dla osób najrzetelniej wywiązujących się z zadań
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w hotelu robotniczym, za dopłatą w wysokości 150 euro miesięcznie istnieje możliwość zamieszkania w samodzielnych pokojach i wyższym standardzie
  • chęć podjęcia długotrwałego zatrudnienia w Niemczech
  • pomoc we wszelkich kwestiach problematycznych
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • bardzo dobre zarobki

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: recykling/06/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter2017@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 46859388a3b54908

3 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka przy recyklingu 2017 Dortmund”

  1. recykling/06/17 jestem zainteresowany tą ofertą pracy mam doświadczenie przy pracy na taśmie pracowałem na sortowni w polsce przez rok e-mail johny26-84@o2.pl nr.tel 739260384 moge zacząć od zaraz dyspozycyjność zangażowanie się do wytyczonych prac pozdrawiam.

  2. Witam. Jestem zainteresowany pracą. Od 17-stego roku życia pracowałem na budowach głównie fizycznie. Jestem wytrzymały, dyspozycyjny, odpowiedzialny. Umiem pracować na akord. Aktualnie przebywam na terenie Niemiec. Jestem zdecydowany na wyjazd w sprawie pracy Mój nr. +49 1522 293 18 91 lub madamo1974@interia.pl

  3. Adriana1234 na Marzec 13, 2018 @ 7:06 pm

    recykling/06/07. Witam serdecznie, jestem zainteresowana państwa ofertą pracy. Posiadam doświadczenie w danej pracy oraz dyspozycyjność . Nr. tel, 781587113. proszę o kontakt.