€ 12,00/h

Od zaraz praca w Niemczech 2022 bez języka na magazynie z grami i zabawkami w Hörselberg-Hainich

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hörselberg-Hainich
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 5, 2022 1:06 am

W Hörselberg-Hainich od zaraz dla komisjonerów propozycja pracy w Niemczech 2022 bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień na magazynie z grami, zabawkami. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione będzie odpłatnie.

Wynagrodzenie: nawet 12,00 €/h

Miejsce pracy: Hörselberg-Hainich, Niemcy

Akceptowane języki: Polski, Angielski, Niemiecki

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

O ofercie

Zacznij pracę z nami w magazynie, który prowadzi usługi logistyczne i wysyłkowe artykułów użytku domowego, gier i akcesoriów biurowych.

To praca dwuzmianowa na 8-godzinne zmiany. Za pracę na nocki lub w weekendy otrzymasz dodatki płacowe.

Przed wyjazdem do Niemiec dopełnimy wszelkich formalności, a w razie potrzeby pomożemy Ci zorganizować transport za granicę.

Benefity

Wynagrodzenie na czas

Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek na dzieci) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego

Miesięczne wypłaty

Rekrutacja online – bez wychodzenia z domu!

Zorganizowane zakwaterowanie

Możliwość rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

Dostęp do Wi-Fi

Niemieckie ubezpieczenie pracownicze

Obowiązki:
Sortowanie
Pakowanie
Zbieranie zamówień za pomocą skanera ręcznego/magazynowego

Przyjmowanie i wydawanie towarów
Inne prace magazynowe m.in. tj. etykietowanie, składanie kartonów, kontrola jakości itp.

Wymagania:

Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Aplikacja (przez formularz na stronie):

źródło: www.ottoworkforce.pl/home/jobs/8014?lang=pl-pl

ID ogłoszenia: 95962e8483e2f101