Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 2550 miesięcznie

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na magazynie hurtowni napojów w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 17, 2023 1:55 am
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na magazynie hurtowni napojów w Hamburgu

Opis

Od zaraz dla komisjonerów także bez znajomości języka ciekawa praca w Niemczech na magazynie hurtowni z napojami przy kompletowaniu zamówień. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnia pracodawca – odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu hurtowni spożywczej z napojami

Miejsce zatrudnienia: Hamburg

Liczba wakatów: 10

Termin: od zaraz

Pensja: 2550 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracownika do pracy na magazynie hurtowni z napojami, który będzie odpowiedzialny za kompletowanie zamówień, rozładunek dostaw oraz utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Oprócz tego, pracownik będzie musiał wykonywać różne zadania zlecone przez kierownika zmiany. Praca wymaga dużej sprawności fizycznej.

Wymagania:

Kandydat powinien wykazywać gotowość do szybkiego podjęcia pracy w Niemczech, posiadać dobrą kondycję fizyczną, zwinność, umiejętność pracy pod presją, samodyscyplinę, a także doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, które będzie mile widziane (niewymagane). Wymagana jest także chęć rozwoju, wysoka motywacja oraz przykładanie się do powierzonych zadań.

Oferujemy:

Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę oraz gwarancję rozwoju zawodowego. Pracownik będzie miał dostęp do licznych szkoleń oraz otrzyma ubezpieczenie i świadczenia socjalne. Praca jest na pełny etat, z możliwością podjęcia jej od zaraz. Zapewniamy solidne warunki zatrudnienia, wysokie wynagrodzenie oraz liczne premie i dodatki, takie jak premie uznaniowe, bonusy, paczki na święta/urlop, karty sportowe oraz imprezy integracyjne.

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Magazyn z napojami, Hamburg /01/2023″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-z-napojami-hamburg/

ID ogłoszenia: 59963ee3aa46879f

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.