€ 2300 brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez języka dla par pakowanie chipsów Berlin 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 26, 2022 01:29

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce spożywczej z Berlina przy pakowaniu chipsów, przekąsek. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz chipsów

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 2300 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na produkcji przy pakowaniu i kontroli jakości solonych przekąsek
  • zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej w dynamicznym tempie

Oczekiwania:

  • zręczność, zwinność
  • dostępność od zaraz
  • możliwość do przejścia odpłatnych badań w niemieckim sanepidzie (jednorazowy koszt w wysokości 25 euro)
  • przykładanie się do obowiązków
  • energiczność

Zapewniamy:

  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • świadczenia socjalne
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • gwarancja rozwoju
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zamieszkanie w cenie 250 euro od osoby i/lub 450 euro od pary
  • dla chętnych opcja pobierania zaliczek

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM na poniżej podany adres kontaktowy:

  • arbeiteinstellen@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie przekąsek – 08/22 Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-chipsow-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 2776305ee058497d