€ 11,50/h +prowizje, napiwki

Bez języka od zaraz praca w Niemczech jako kierowca kat.B-dostawca jedzenia Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 21, 2019 04:45

Restauracja z Hamburga poszukuje od zaraz kierowców kat.B do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy dostarczaniu jedzenia (pizzy) zamawianej telefonicznie. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Dostawca pizzy – kierowca kat.B

Miasto: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 11,50 euro brutto na godzinę pracy plus prowizje i napiwki

Opis stanowiska pracy:

  • praca w restauracji włoskiej jako kierowca – dostawca pizzy
  • pracownik będzie odpowiedzialny za sprawne dostarczanie pizzy, pobieranie opłat, wydawanie rachunku

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • gotowość do nauki języka niemieckiego – na początek 100 zwrotów niezbędnych do przyswojenia jeszcze przed wyjazdem
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • mile widziane doświadczenie
  • motywacja, samodzielność, kreatywne myślenie

Zapewniamy:

  • pracę w zgranym, młodym zespole
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy
  • niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki oraz bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • wynagrodzenie w wysokości 150 euro miesięcznie
  • samochód służbowy do dyspozycji – Skada Citigo lub CV UP

Aplikacja:
Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Dostawca pizzy, Hamburg – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 6875d0c151562740