€ 10,35/h +dodatki

Od zaraz praca Niemcy na magazynie części samochodowych bez języka w Speyer 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Speyer
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: Sierpień 21, 2020 3:18 am

Legalna praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie hurtowni części samochodowych w Speyer. Zatrudnienie możliwe od zaraz także dla par przy kompletowaniu zamówień. Zakwaterowanie będzie zapewnione przez pracodawcę.

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER (CZĘŚCI SAMOCHODOWE) BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Komisjonowanie części samochodowych
Kontrola jakości
Pakowanie części samochodowych
Prace magazynowe

WYMAGANIA:

Mile widziana znajomość języka niemieckiego
Sprawność fizyczna i manualna
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)

ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Długotrwałe zatrudnienie w dużej renomowanej firmie
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (10,35 euro brutto/ godzina + dodatek paliwowy dla kierowców)
Możliwość pracy w nadgodzinach
Zakwaterowanie
Możliwość pracy dla PAR
Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
Pomoc w organizacji wyjazdu
Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/magazyn-czesci

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/308719/0/

ID ogłoszenia: 6385f3b1397e0a72