€ 9,35/h netto

Sezonowa praca w Niemczech 2020 bez języka zbiory szparagów, truskawek Varrelbusch

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Varrelbusch
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 20, 2020 00:19

Aktualnie szukamy osób bez znajomości języka do zbiorów szparagów i truskawek w Varrelbusch. Sezonowa praca w Niemczech od kwietnia 2020 z zakwaterowaniem oraz wyżywieniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Varrelbusch, (k. Cloppenburg) Niemcy

Wynagrodzenie: 9,35 euro netto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od 1 kwietnia do 31 sierpnia 2020

Opis stanowiska pracy:

  • praca polowa przy ręcznym zbiorze szparagów oraz truskawek
  • obowiązkiem będzie zbiór, oczyszczanie oraz pakowanie

Wymagania:

  • dyspozycyjność w podanym terminie
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B – możliwość przejścia na zaopatrzenie
  • dobra sprawność, sumienność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • na miejscu pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz wyżywienie w cenie 14 euro dziennie
  • pracę sezonową

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerami:

  • 697494054 lub 16356542 06

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbior-szparagow-truskawek-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-2020-varrelbusch/

ID ogłoszenia: 4825e4aeac5f354b