€ 2600 +dieta, zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka przy przeprowadzkach Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 22, 2020 01:17

Oferta fizycznej pracy w Niemczech skierowana do Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Hanowerze przy przeprowadzkach. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 2600 euro brutto miesięcznie, dieta w wysokości 15 euro netto na każdy dzień oraz darmowe zakwaterowanie

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się zleceniami przeprowadzeń mieszkań, domów oraz firm
  • zadania wykonywane są zespołowo
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta – demontaż, złożenie, zabezpieczenie wszelkiego mienia, bezpieczny załadunek i transport oraz rozładunek i montaż na miejscu

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • chęć podjęcia długotrwałego zatrudnienia w Niemczech
  • brak nałogów
  • dostępność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • zdolności manualne
  • zaświadczenie o niekaralności
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas określony
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej współpracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. fp/a/02/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-bez-jezyka-przy-przeprowadzkach-od-zaraz-w-hanowerze/

ID ogłoszenia: 3455e502b76579ac