€ 1950-2350 brutto

Dla par praca w Niemczech na magazynie obuwia bez języka od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 19, 2021 02:42

W Hamburgu od zaraz propozycja pracy w Niemczech dla komisjonerów na magazynie hurtowni obuwia. Zatrudnienie możliwe dla par i bez znajomości języka. Zakwaterowanie dostępne odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu obuwniczego

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: od 1950-2350 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od listopada 2021

Liczba miejsc do obsadzenia: 7

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na stanowisku pomocnika na magazynie obuwniczym
  • pracownik będzie wykonywał polecenia zlecane na bieżąco przez koordynatora
  • do zadań należeć będzie zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem, pakowanie, zabezpieczanie, adresowanie i naklejanie listów przewozowych, przyjmowanie dostaw, rozładunek, obsługa wózka, skanera itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • punktualność
  • solidność
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze oraz trening pod okiem koordynatora
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • rozwój i podnoszenie kwalifikacji
  • liczne szkolenia podnoszące kompetencje
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • pełny etat

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. mg/a4/11/21

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-na-magazynie-obuwniczym-z-hamburga/

ID ogłoszenia: 6736195a3cee6a45