€ 13,50/h

Od zaraz praca Niemcy dla par bez znajomości języka na magazynie AGD Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 26, 2019 4:20 am

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD. Zatrudnienie dla par w Berlinie przy rozładunku, załadunku, kompletowaniu zamówień i pakowaniu do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • praca na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie prac codziennych pozwalających na swobodny przepływ towarów – rozładunek dostaw, rozkładanie produktów na magazynie, wprowadzanie danych do systemu
  • do zadań należeć będzie aktualizowanie bazy danych, kompletowanie zamówień, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • elastyczność, pracowitość, odpowiedzialność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia
  • darmowe zakwaterowanie dla pracowników zorganizowane w hotelu robotniczym
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym ma/b/04/19 prosimy wysyłać na podany poniżej adres email:

arbeitbeiuns_04@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 6735c995581d86bc

2 komentarze na “Od zaraz praca Niemcy dla par bez znajomości języka na magazynie AGD Berlin”

  1. Jestem zainteresowana praca .Pakowanie AGD.Prace mogę podjąć od zaraz.Mieszkam w Berlinie.
    Tel.

    1794415413
    Mail-
    marlenawisniewska1976@wp.pl

  2. MaciejMista na Marzec 27, 2019 @ 6:25 pm

    Witam jesteśmy gotowi w 4osoby wraz z samochodem wszyscy z doswiadcZeniem podjąć prace proszę o kontakt 575762831