€ 10,50-13,50/h brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości jezyka przy sprzątaniu kina Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 11, 2019 07:17

Ogłoszenie pracy w Niemczech aktualnej od zaraz dla sprzątaczek bez znajomości języka. Zatrudnienie w multipleksie z Hanoweru przy sprzątaniu sal kinowych. Oferta z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Pensja: 10,50 do 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca za pomocą urządzeń – specjalnych odkurzaczy, myjek
  • obowiązkiem będzie dbanie o należyty porządek głównie sal projekcyjnych, recepcji, holu, toalet itp.

Oczekiwania:

  • zmotywowanie, odpowiedzialność
  • brak nałogów
  • zdyscyplinowanie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dobra kondycja fizyczna
  • solidność, niezawodność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane na czas
  • przeszkolenie pracownicze
  • umowę na 3 miesiące
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • pracodawca zapewnia przez 3 miesiące odpłatne zakwaterowanie w cenie 220 euro miesięcznie od osoby
  • osoby, które zdecydują się na podjęcie stałej współpracy będą musiały zorganizować sobie zakwaterowanie same

Aplikacja:
Wiadomość e-mail należy przesłać z załączeniem CV na adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie kina Hanower/imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-przy-sprzataniu-kina-bez-znajomosci-jezyka-hanower/

ID ogłoszenia: 3825c37cb028fa99

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy bez znajomości jezyka przy sprzątaniu kina Hanower”

  1. Katarzyna Orszulak na styczeń 11, 2019 @ 13:05

    Proszę o kontakt +48667886015