€ od 2400/mc brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech dla par od zaraz przy pakowaniu ciastek w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: marzec 3, 2023 02:16

Dla par pakowaczy na terenie Düsseldorf od zaraz ciekawa praca w Niemczech przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie bez znajomości języka na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zorganizowane dla pracowników – odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Zarobki: od 2400 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Firma produkująca ciastka i wafle poszukuje pracownika do ręcznego pakowania produktów oraz przeprowadzania wizualnej kontroli jakości. Pracownik będzie pracował przy linii produkcyjnej w stałym tempie i będzie musiał przestrzegać zasad BHP. Doświadczenie w pracy na produkcji żywności będzie mile widziane, a także potrzebne będą zdolności manualne, sumienność i gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oczekiwania:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna mieć zdolności manualne, a doświadczenie w pracy na produkcji żywności jest mile widziane.
  • Wymagana jest wysoka motywacja, zaangażowanie, odpowiedzialność i sumienność.
  • Kandydat powinien być gotowy do pracy w systemie zmianowym oraz być dostępny od zaraz.

Zapewniamy:

  • Umowę na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • Niemieckie warunki zatrudnienia
  • Prawo do płatnego urlopu
  • Opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • Zakwaterowanie: możliwość wynajęcia mieszkania w pobliżu zakładu w cenie 250 euro miesięcznie od osoby lub 400 euro od pary.

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pak/c2/02/23

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-przy-pakowaniu-ciasteczek-bez-jezyka-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 43664011ffbb1a5c