€ 2800 +zakwaterowanie

Niemcy praca od zaraz kierowca kat.B-dostawca zakupów w Berlinie 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 19, 2020 04:08

Od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem praca w Niemczech jako kierowca kat.B – dostawca zakupów. Zatrudnienie w Berlinie z podstawową znajomością języka przy dostarczaniu zamówień do klientów sklepu internetowego.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 2800 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozwożenie zakupów zamówionych drogą elektroniczną
  • praca rozpoczyna się od załadunku towarów na samochód, rozplanowanie trasy i dostarczenie produktów do klientów
  • obecnie przestrzegane są w firmie wysokie normy bezpieczeństwa, pracodawca zapewnia wszelkie niezbędne środki – maseczkę, płyny do dezynfekcji, jednorazowe rękawiczki, dostawy realizowane są wyłącznie do drzwi, a formalności związane z zakupami zostały zminimalizowane

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • świetna organizacja czasu pracy
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego lub chęć do szybkiej nauki
  • chęć do podjęcia nauki języka
  • rzetelne przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pierwszą umową będzie czasowa na okres próbny, później możliwe przedłużenie
  • samochód służbowy oraz kartę paliwową
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • wdrożenie w obowiązki
  • ubezpieczenie pracownika w kwocie do 100000 €

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/05/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 4715ebdb4c497c57