€ 2200-2700/mc

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka dla par na produkcji detergentów Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Lipiec 9, 2019 5:04 am

Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech na produkcji detergentów. Zatrudnienie w fabryce z Bremen dla par również bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik na produkcji detergentów (głównie do sprzątania)

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: 2200 do 2700 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6 (3 pary)

Obowiązki:

  • obsługa linii produkcyjnej oraz maszyn – po uprzednim przeszkoleniu
  • dbanie o ciągłość produkcji
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • pakowanie gotowego produktu
  • zatrudnienie odbywa się w fabryce środków do sprzątania – kostek do zmywarki, płynów do mycia podłóg itp, zadania wykonywane są na hali przy temperaturze pokojowej

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • sumienność, zdyscyplinowanie, pracowitość
  • dostępność do pracy zmianowej
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka
  • pracę dla par
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • umowę na okres 3 miesięcy
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia zatrudnienia na stałe
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 300 euro od pary za pokój dwuosobowy z dostępem do wspólnej łazienki i kuchni
  • pomoc przy relokacji

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2019

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 9325d23a5257c20c