€ 9,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Niemcy praca fizyczna przy recyklingu sortowanie odpadów bez języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 30, 2016 01:59

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla pracowników fizycznych przy sortowaniu odpadów na linii. Zatrudnienie w Essen dla osób bez znajomości języka z zapewnionym zakwaterowaniem darmowym.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • praca manualna przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie ręcznie sortowała odpady

Oczekiwania:

  • konieczna duża zręczność i spostrzegawczość
  • dobry wzrok, odpowiedzialność, efektywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zorganizowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • skrupulatność
  • gotowość do wykonywania pracy powtarzalnej

Zapewniamy:

  • odpowiednią odzież roboczą – plus buty i specjalne rękawice
  • szkolenie wprowadzające z zakresu materiałów i BHP
  • bezpłatne zakwaterowanie w całkiem niezłych warunkach
  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Praca Niemcy przy recyklingu, Essen

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 26956fabbcd1802a

1 odpowiedź na “Niemcy praca fizyczna przy recyklingu sortowanie odpadów bez języka Essen”

  1. Robert 1975 na kwiecień 5, 2016 @ 20:37

    Jestem zainteresowany ofertą.Jestem gotowy podjąć pracę od zaraz.Proszę o kontakt pod numerem;+48 535 059 553