€ 10,84/h brutto + premie

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka sortowanie owoców Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 9, 2018 5:57 am

Firma z Hamburga zatrudni od zaraz do marca 2018 osobę bez znajomości języka do sortowania i pakowania owoców egzotycznych. Fizyczna praca w Niemczech z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do sortowania owoców

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 10,84 euro brutto na godzinę pracy + liczne premie oraz dodatki

Liczba wakatów: 4

Okres umowy: od zaraz do końca marca 2018

Opis stanowiska pracy:

  • praca na hali w firmie dystrybucyjnej przy sortowaniu owoców egzotycznych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna również za przeprowadzanie kontroli jakości jak i pakowanie

Oczekiwania:

  • możliwość wzięcia nadgodzin oraz pracy w weekendy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdyscyplinowanie
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w firmie dystrybucyjnej do końca marca 2018
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie 150 euro za pokój 2 osobowy lub 250 za pokój 1-os
  • atrakcyjne premie za wydajną pracę
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • praca w godzinach dodatkowych oraz w weekendy płatna jest 16,25 euro brutto na godzinę pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sortowanie owoców egzotycznych, styczeń 2018

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 4145a53e74d1252f

1 odpowiedź na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka sortowanie owoców Hamburg”

  1. Witam jestem bardzo zainteresowany tą ofertą prosze o kontakt 790 734 333