€ 10 euro brutto/h + dieta

Dam pracę w Niemczech pomocnik na budowie bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 14, 2016 01:27

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla pomocnika na budowie. Zatrudnienie w Kolonii dla osób bez znajomości języka przy przygotowywaniu zapraw, rozładunku materiałów budowlanych, itp.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 10 euro brutto na godzinę, dodatkowo pracownik otrzymuje dietę w wysokości 20 euro za każdy dzień roboczy

Zakres zadań:

  • wspieranie prac budowlanych
  • przygotowywanie zaprawy
  • rozładunek i załadunek materiałów budowlanych oraz sprzętów, narzędzi
  • przenoszenie rzeczy
  • nieskomplikowane prace budowlane polegające na murowaniu, tynkowaniu, malowaniu
  • inne zadania mogą dotyczyć wsparcia przy rozbiórkach i demontażu mebli, ścian działowych, etc

Wymagania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • wysoka sprawność fizyczna i brak problemów zdrowotnych
  • zdolność do pracy zespołowej
  • inteligencja i umiejętność samodzielnego myślenia oraz podejmowania decyzji
  • gotowość do pracy zgodnie z zasadami BHP

Zapewniamy:

  • tanie zamieszkanie, zapewnione w Koloni, miesięczny koszt do pokrycia przez pracownika to 100 euro
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Praca Niemcy dla pomocnika na budowie

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 325570eacab854e1

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech pomocnik na budowie bez znajomości języka Kolonia”

  1. Witam, jestem zainteresowany pracą jako pomocnik. Jestem młody, zdyscyplinowany, bez nałogów. Pracowałem jako pomocnik na budowach łącznie rok, więc posiadam niewielkie doświadczenie. Żadne prace na terenie budowy nie są mi straszne. Mogę zorganizować grupę. Ostatnie pół roku spędziłem w Niemczech. Posiadam ważne badania Niemieckie. Proszę o kontakt 506 613 839.

  2. Witam poszukuje pracy pracowalem przy cieslach murarzach mam 29 lat obecnie przebywam na terenie niemiec. Jestem pracowity dyspozycyjny proszę kontakt pod numerem tel 15163807214