€ 2100-2600/mc

Dla par oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz produkcja detergentów Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 4, 2019 04:05

Od zaraz propozycja zatrudnienia w fabryce z Bremen na produkcji detergentów. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: od 2100 do 2600 euro brutto miesięcznie w zależności od umiejętności a także stopnia znajomości języka

Wakaty: 8

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • oferta dotyczy pracy na produkcji chemii gospodarczej np. kostek do zmywarek, pralek, płynów do mycia okien itp.
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie obsługiwanie maszyn produkcyjnych, przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie itp.
  • głównie proste zadania o charakterze pomocniczym

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych na prośbę pracodawcy

Zapewniamy:

  • pracę dla 4 par
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • wysokie zarobki
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • początkowo umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • zakwaterowanie zapewnione w cenie 300 euro, pracodawca oferuje miejsce w pokoju 2 osobowym ze wspólną łazienką i kuchnią

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2019

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 705cf5831d353b2