€ od 15/h

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz w Berlinie z podstawowym językiem niemieckim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: czerwiec 7, 2022 1:14 am

Ogłoszenie pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu powierzchni biurowych. Zatrudnienie w Berlinie dla sprzątaczek od zaraz. Pracodawca zapewnia wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biurowa

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: od 15 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od czerwca 2022

Zakres zadań:

  • utrzymywanie porządku w biurze
  • praca w stałych godzinach
  • regularne prace polegające na wynoszeniu odpadów, włączaniu zmywarek, uzupełnianiu mydła czy papieru, myciu podłóg, odkurzaniu, odkażaniu itp.

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • przykładanie się do zadań
  • komunikatywność
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • przestrzeganie zasad BHP
  • samodzielność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane na czas
  • stałe godziny pracy
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • w pierwszych dniach opiekę rezydenta
  • rozpoczęcie zatrudnienia od zaraz

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: sprzątanie biur, Berlin 2022

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 731629e2bd0104c7