€ 13-16/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie z kosmetykami Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 27, 2021 03:08

Oferujemy zatrudnienie na magazynie hurtowni kosmetycznej z Lipska. Od zaraz praca w Niemczech dla komisjonerów bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień. Zakwaterowanie możliwe odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu z kosmetykami

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Pensja: od 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w nowoczesnej hurtowni kosmetycznej z Lipska
  • obowiązkiem będzie wykonywanie zadań zlecanych na bieżąco i wynikających z aktualnego zapotrzebowania i planu dnia, np.: kompletowanie towarów pod zamówienia, rozładunek dostaw, przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • dyspozycyjność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do utrzymywania porządku na stanowisku
  • zaangażowanie
  • dostępność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • pracę w Niemczech na pełny etat do podjęcia od zaraz
  • respektowane prawo do płatnego urlopu
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • wdrożenie w języku polskim
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych, tłumaczeniach w bankach itp.
  • długotrwałe zatrudnienie dla najlepszych

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o kontakt mailowy, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: magazyn drogeryjny, Lipsk 08/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-na-magazynie-z-kosmetykami-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 9356127cb05199bc