€ 12000-14000 PLN brutto

Od zaraz bez języka dam pracę w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Lipiec 13, 2021 3:18 am

Propozycja zatrudnienia od zaraz przy remontach i wykończeniach na budowie we Frankfurcie nad Menem. Niemcy praca bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu dla budowlańców.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy remontach i wykończeniach

Zarobki: od 12000 do 14000 PLN brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zakres zadań:

  • prace budowlane polegające na wykonywaniu remontów oraz wykończeń domów i mieszkań
  • szczegółowe obowiązki to np.: montowanie ścianek działowych i sufitów podwieszanych z zabudowy suchej, szpachlowanie, malowanie

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • doświadczenie w pracy budowlańca
  • profesjonalne wypełnianie powierzonych zadań
  • samodzielność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę na zasadzie polskiej lub niemieckiej działalności gospodarczej
  • wysokie wynagrodzenie
  • co sobotę możliwość pobierania zaliczek do 200 euro
  • pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku od 8-18 i w soboty od 8 do 15
  • odpłatne zamieszkanie, cena z opłatami wszystkimi to 290 euro miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 792 171 441

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/na-budowie-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-przy-remontach-wykonczeniach-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 81860ec1e0286eec