€ 12,20/h brutto +dieta

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na budowie tynkarz przy dociepleniach Wittenberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wittenberg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 27, 2020 05:27

Aktualna oferta pracy w Niemczech na budowie dla tynkarza przy dociepleniach. Od zaraz zatrudnienie w Wittenberdze bez znajomości języka dla budowlańców przy montażu dociepleń budynków.

Stanowisko: Tynkarz

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Wittenberg, Niemcy

Pensja: 12,20 euro brutto na godzinę pracy plus dieta w wysokości 24 euro netto za każdy dzień roboczy

Obowiązki:

  • praca budowlana przy montażu dociepleń

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie oraz jednocześnie samodzielność
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • własny samochód na zespół

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • darmowe zamieszkanie
  • możliwość pobierania zaliczek
  • dla chętnych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • opieka rezydentów na miejscu
  • umowę podpisaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • płacenie podatku oraz odprowadzanie składek od pensji
  • płatny urlop Soka Bau

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, w tym CV, na adres:

  • rekrutacja@flexjob.pl z dopiskiem w nagłówku: TYN/2020/DE

Dzwonić można w godzinach od 8:30 do 15:30 w dni robocze pod numery:

  • +48 32 746 57 40, +48 32 746 01 46 lub +48 32 746 61 66

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-dla-tynkarza-od-zaraz-wittenberg/

ID ogłoszenia: 7175e7c8d79a9eaa