€ 9000-12000 PLN

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory truskawek 2020 Weiterstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Weiterstadt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 19, 2020 04:12

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy zbiorach truskawek 2020. Zatrudnienie bez znajomości języka w Weiterstadt z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów truskawek

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Weiterstadt, Niemcy

Wynagrodzenie: od 6 do 9 euro netto na godzinę – jest to praca na akord, czy stawce brutto wychodzi ok. 9,38 euro/h

Obowiązki:

  • fizyczna praca polowa przy zbiorze owoców

Wymagania:

  • skończone 18 lat
  • mile widziane zgłoszenia od studentów oraz uczniów z ważnymi legitymacjami oraz gospodyń domowych z zaświadczeniem

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę
  • pracę do 27 czerwca 2020
  • zatrudnienie na podstawie umowy sezonowej
  • dużą liczbę godzin pracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • tannenhof.bewerbung@gmx.de

Kontakt telefoniczny, dostępny jest pod numerami:

  • biuro – rozmowa w języku niemieckim oraz angielskim: 0049 177 16 37 673,
  • Sławek – rozmowa w języku polskim: 0049 1577 4 136 483

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-przy-zbiorach-truskawek-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-weiterstadt/

ID ogłoszenia: 645ec2dcbd19dea