€ do uzgodnienia

Praca Niemcy bez języka na budowie przy regipsach od zaraz Heidelberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Heidelberg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 2, 2018 02:42

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na budowie przy regipsach. Zatrudnienie w Heidelberg od zaraz przy wykończeniach i remontach dla Polaków z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany – regipsiarz

Lokalizacja: Heidelberg/Mannheim, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • praca przy regipsach – zabudowie suchej
  • obowiązkiem będzie montaż podwieszanych
  • prace wykończeniowe polegające na szpachlowaniu, malowaniu i tapetowaniu
  • układanie płytek, parkietów i paneli

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy przy regipsach lub wykończeniach
  • dostępność od zaraz
  • możliwość pracy w pełnym wymiarze plus dodatkowo w soboty
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
  • ubezpieczenie zdrowotne, wypadkowe, emerytalne i rentowe
  • możliwość pobierania zasiłku na dzieci
  • przejazd do pracy samochodami służbowymi
  • dofinansowanie do nauki języka niemieckiego

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt pod numerem:

  • 49 15770485052 (Alicja Asenko)
  • 49 15757264915 (Tomasz Kurek)

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-dla-regipsiarzy-plytkarzy-bez-jezyka-od-zaraz-heidelberg/

ID ogłoszenia: 9825bd758e162ba7