€ od 10,15 /h +mieszkanie

Praca w Niemczech przy pakowaniu lodów bez języka od zaraz w Apensen 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Apensen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 19, 2020 04:18

Z bezpłatnym zakwaterowaniem bez znajomości języka aktualna oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu lodów. Zatrudnienie od zaraz w Apensen dla pakowaczy.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Miejsce zatrudnienia: Niemcy – Apensen

Stawka godzinowa: 10,15 euro brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca manualna przy pakowaniu lodów do opakowań kartonowych zbiorczych
  • do zadań należeć będzie ustawianie maszyn – uzupełnianie kartonami, przykrywkami
    dbanie o porządek i ciągłość

Oczekiwania:

  • w przypadku par od jednej osoby wymagana jest znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie minimum  2 letniego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będzie prawo jazdy oraz własny samochód
  • dostępność w wyznaczonym przez pracodawcę terminie

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • zatrudnienie na umowie o pracę początkowo na pół roku
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie za darmo
  • opcja pobierania zaliczek
  • świadczenia socjalne
  • wsparcie rezydenta na miejscu
  • opcja podjęcia zatrudnienia na dłużej
  • za pracę w godzinach nadliczbowych odpowiednio wyższe wynagrodzenie – od 25% do 100% stawki podstawowej
  • dopłaty za przejazdy Niemcy – Polska i Polska – Niemcy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższy formularz:

www.mrjob.pl/wyslij-cv/?offer=5807

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-niemcy,oferta,7467999

ID ogłoszenia: 5485ee7f05e916a5