€ 15/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech sprzątanie domów i mieszkań w Essen z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: lipiec 26, 2022 01:25

Zatrudnienie od zaraz dla sprzątaczy-sprzątaczek w Essen. Oferta aktualnej pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu mieszkań i domów. Na miejscu zapewnione jest wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka domów i mieszkań

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 15 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • sprzątanie domów i mieszkań – prace kompleksowe zgodnie z życzeniem klienta
  • możliwe regularne/stałe zlecenia w celu utrzymywania czystości lub jednorazowe/nieregularne przed większymi imprezami/świętami, lepiej płatne po remontach, sprzątanie garaży, strychów itp.

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność od zaraz
  • motywacja, zaangażowanie
  • gotowość do podjęcia długotrwałego zatrudnienia

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • przeszkolenie pracownicze
  • pełny etat
  • pomoc przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc w sprawach urzędowych, organizacyjnych, kadrowych i administracyjnych
  • dodatki za korzystanie z prywatnego samochodu w godzinach pracy
  • wdrożenie w zadania

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 87262debe2c51d02