€ 13,25 +zakwaterowanie

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par od zaraz przy pakowaniu lodów w Dreźnie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca września 2023
  • Opublikowany: czerwiec 20, 2023 02:11

Dla par także bez znajomości języka do podjęcia od zaraz tymczasowa praca w Niemczech przy pakowaniu lodów. Zatrudnienie 2023 w fabryce z Drezna z zakwaterowaniem darmowym dostępnym na miejscu. Umowa zawarta będzie do końca września z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Zarobki: 13,25 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Pakowanie lodów: Będziecie odpowiedzialni/odpowiedzialne za pakowanie lodów zgodnie z naszymi standardami i wytycznymi dotyczącymi jakości.
  • Etykietowanie i przygotowanie zamówień: Będziecie wspomagać proces etykietowania opakowań lodów oraz przygotowywać zamówienia do wysyłki.

Oczekiwania:

  • Dostępność od zaraz: Szukamy osób lub par, które są gotowe/przygotowane do podjęcia pracy od zaraz.
  • Motywacja i zaangażowanie: Oczekujemy od was wysokiego poziomu zaangażowania, dokładności i precyzji w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Sprawność fizyczna: Praca jako pakowacz lodów wymaga pewnej sprawności fizycznej, ponieważ może obejmować podnoszenie i przemieszczanie cięższych przedmiotów.
  • Umiejętność pracy zespołowej: Ważne jest, abyście potrafili/potrafiły efektywnie współpracować w zespole, komunikować się i wspierać się nawzajem.

Zapewniamy:

  • Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego, co oznacza, że możecie rozpocząć pracę od razu.
  • Tymczasowe zatrudnienie: Umowa będzie zawarta do końca września, ale istnieje możliwość przedłużenia współpracy na dłuższy okres.
  • Zakwaterowanie: Zapewniamy darmowe zakwaterowanie na miejscu dla naszych pracowników. Mieszkania są dostępne niedaleko fabryki i zapewniają wygodne warunki mieszkalne.
  • Wynagrodzenie: Oferujemy stawkę godzinową w wysokości 13,25 euro brutto. Wynagrodzenie będzie wypłacane regularnie zgodnie z naszym harmonogramem płatności.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Pakowanie lodów Drezno 2023, imię i nazwisko”

Pary prosimy o wysyłanie wspólnych zgłoszeń. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 1036490d881393bf