€ 1600 netto +zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech pomoc kuchenna bez języka w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 3, 2022 01:21

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech od zaraz w restauracji z Monachium na stanowisku pomocy kuchennej także bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zorganizowane za darmo.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miasto: Monachium, Niemcy

Zarobki: 1600 euro netto miesięcznie

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie części kuchni-wynoszenie odpadów, mycie blatów, sprzętów kuchennych
  • praca na zmywaku
  • przygotowywanie składników i ich wstępna obróbka
  • kompletowanie niezbędnych produktów na magazynku/chłodni
  • aktywna współpraca z pracownikami

Oczekiwania:

  • przykładanie się do obowiązków
  • elastyczność
  • punktualność
  • wielozadaniowość
  • zdolność do pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • motywacja
  • wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc przy wszystkich sprawach urzędowych
  • darmowe zamieszkanie i wyżywieniem
  • niemiecką umowę o pracę
  • szkolenie pracownicze
  • możliwość podniesienia kwalifikacji i rozwoju na stanowisku
  • opcja podjęcia długoterminowego zatrudnienia
  • premie dla lojalnych i wydajnych pracowników
  • paczki świąteczne

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pomoc kuchenna, Monachium 2022”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-od-zaraz-monachium-2022/

ID ogłoszenia: 33162953404a714c