€ 11,25 /h brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz jako kierowca kat.B UBER Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 26, 2019 02:55

W rejonie Berlina od zaraz dostępna aktualna oferta pracy w Niemczech dla kierowców kat.B. Zatrudnienie bez znajomości języka przy przewozie osób na zlecenie firmy UBER z pomocą aplikacji na smartfona.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Termin: od zaraz

Pensja: 11,25 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Berlin, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca za pośrednictwem aplikacji uber – pracownik odbiera zlecenia za pomocą aplikacji telefonicznej
  • obowiązkiem jest bezpieczny przewóz klientów do miejsc docelowych zgodnie z oznaczeniem na mapie i wyznaczoną trasą

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • bardzo dobra orientacja w terenie
  • koniecznie czynne prawo jazdy kat.B
  • zdolność do utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • optymizm
  • elastyczność godzinowa
  • sumienność
  • świetne zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w hotelu robotniczym za 350 euro miesięcznie
  • wdrożenie w obowiązki
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zatrudnienie na umowę czasową z opcją przejścia na stałą
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • opieka rezydenta Polaka na miejscu
  • auto służbowe oraz telefon komórkowy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz

Aplikacja:

Kontakt: einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem:

„Kierowca kat.B – Uber, Berlin 08/2019”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 9495d3a0b2f31075