€ 9,49/h brutto

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech przy pakowaniu słodyczy od zaraz, Gotha

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gotha
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 23, 2019 01:26

M.in. w rejonie Gotha do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka. Zatrudnienie przy pakowaniu słodyczy w firmie dystrybucyjnej. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Lokalizacja: Gotha, Lipsk – Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,49 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca w branży logistycznej
  • obowiązkiem będzie pakowanie słodyczy oraz innej żywności

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego jest mile widziana aczkolwiek nie jest obowiązkowa
  • dostępność od zaraz
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych

Zapewniamy:

  • pracodawca oferuje płatne przejazdy do zakładu pracy oraz zakwaterowanie
  • opcja podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
  • premie na święta i urlop
  • +25% dodatku za pracę w systemie zmianowym
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • uczciwe wynagrodzenie w wysokości 9,49 euro brutto na godzinę pracy

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 756410013, 508530100

w sprawie pracy można dzwonić w godzinach od 9:00 do 16:00

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-niemcy-gotha-leipzig,oferta,6996745

ID ogłoszenia: 815d5f39e9122a5