€ 1650 euro brutto/mc + dodatki

Od zaraz oferta pracy w Niemczech jako kierowca kat.B przewóz osób Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: maj 5, 2017 00:01

Propozycja zatrudnienia dla kierowcy kat.B przy przewozie osób niepełnosprawnych oraz starszych w Dreźnie. Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla osób z przynajmniej podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Miejscowość: Drezno, Niemcy
Zarobki: miesięcznie 1650 euro brutto oraz dodatki w wysokości 7 euro za każdy zrealizowany kurs
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • przewóz osób niepełnosprawnych oraz starszych
  • wykonywanie zleceń urzędu miasta oraz osób prywatnych
  • pracownik otrzyma grafik z rozpiską godzinową gdzie i o której godzinie ma się po kogo w jakim celu stawić
  • pomoc z dostaniem się do samochodu i zabezpieczenie osoby na czas przejazdu

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie zdobyte w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaświadczenie o niekaralności
  • empatia
  • punktualność
  • słowność
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • konieczność przejścia kursu z pierwszej pomocy
  • odwaga, szybkość reakcji, cierpliwość, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracodawca zapewnia samochód służbowy VAN albo BUS o DMC 3,5 T
  • wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • do dyspozycji służbowy telefon z nawigacją
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • dobre zaplecze socjalne
  • bardzo elastyczny grafik

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Kierowca kat.B – przewóz osób

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 475590b8f2dc79d4