€ do uzgodnienia

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory winogron 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fryburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 3, 2015 20:06

Plantacja z Fryburga zatrudni pilnie pracowników do zbioru winogron. Sezonowa praca w Niemczech przy winobraniu od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru winogron

Start: jak najszybciej!

Miejsce pracy: Fryburg

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • ścinanie kiści dojrzałych winogron
  • obsługa sekatora
  • pakowanie winogron do skrzynek i przenoszenie we wskazane miejsce

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność i siła fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • wysoka odpowiedzialność i chęć podjęcia się pracy sezonowej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie na plantacji w kontenerach mieszkalnych
  • pracę sezonową na niemieckich warunkach
  • stawkę nie mniejszą niż 7,40 euro brutto na godzinę
  • dla najlepszych pracowników dodatek w postaci premii

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Zbiory winogron, Fryburg.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 99255e7b0ef3fa9c

9 komentarzy na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory winogron 2015”

  1. Witam,jestem bardzo zainteresowana oferta pracy.Od kilku lat pracuje sezonowo przy selekcjo szparagi wiec przy winogronie tez powinnam.Potrafie pracowacw grupie i jestem dyspozycyjma.Szynkosie ucze.Prosze o kontakt.604 410 552

  2. Jestem zainteresowany oferta wraz z narzeczona nasz nr tel 535895284

  3. witam jestem zainteresowana ofertą pracy obecnie mieszkam w polsce mój num.tel.661334536

  4. Witam mam. 29Lat.Jestem zainteresowany pracą przy zbiorach. Proszę o kontakt 504287999

  5. pracuje obecnie w firmie ADLER w bonndorfie moglbym podjac prace od polowy wrzesnia

  6. piotr lampart na wrzesień 10, 2015 @ 11:37

    Witam mam 30 lat wraz z siostrą która ma 35 lat jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorze winogron . Mamy doświadczenie przy pielęgnacji i zbiorach pomidorów i ogórków prosimy o kontakt pod nr. tel. 605 886 221 i 603 943 722 .

    • Zbiory winogron na wrzesień 10, 2015 @ 16:56

      Witam mam na imię Piotr mam 30 lat i wraz z siostrą chcemy podjąć pracę na terenie Niemiec przy zbiorach winogron oboje mamy doświadczenie przy pielęgnacji i zbiorach pomidorów i ogórków prosimy o kontakt na nr tel. 605 886 221 i 603 943 722 .

  7. zbior winogron na wrzesień 10, 2015 @ 17:57

    Gosia i Teresa…dyspozycyjne podjac prace od zaraz
    Rok temu pracowalam przy zbiorze winogron, ze znam prace od podszewki
    Chetne na wyjazd
    Moje namiary 503012901

  8. jestem bardzo zajnteresowana oferta ze szwagrem prosze o kontakt509795376