€ 2200/mc brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla par bez języka pakowanie przekąsek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Kwiecień 30, 2021 2:44 am
  • Wygasa: 13 dni, 11 godzin

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Oferta z fabryki w Berlinie od zaraz przy pakowaniu przekąsek solonych na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zorganizowane jest odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 2200 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Wakaty: 8

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na stanowisku pakowacza w fabryce solonych przekąsek – krakersów, czipsów, paluszków
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, pakowanie, naklejanie etykiet itp.

Oczekiwania:

  • zręczność
  • zdyscyplinowanie
  • wykonywanie pracy zgodnie z zasadami BHP
  • możliwość odbycia badań w niemieckim odpowiedniku sanepidu w cenie 25 euro
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • punktualność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość pobierania zaliczek po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • świadczenia socjalne
  • wdrożenie w obowiązki
  • ubezpieczenie
  • pełny etat
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie od osoby
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM na adres poniższy:

  • arbeiteinstellen2021@fastmail.de

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Pakowanie przekąsek – 04/21 Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-pakowanie-przekasek-berlin/

ID ogłoszenia: 262608aea0f6197c