€ 1600 netto +mieszkanie

Bez znajomości języka Niemcy praca przy pakowaniu kosmetyków od zaraz Wismar 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wismar
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Sierpień 27, 2019 1:54 am
  • Wygasa: 2 dni, 17 godzin

Firma dystrybucyjna z Wismar poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków. Zakwaterowanie organizuje pracodawca na miejscu (bezpłatnie).

Stanowisko: pakowacz bio produktów i kosmetyków

Lokalizacja: Wismar, Niemcy

Pensja: w wysokości od 1300 do 1600 euro netto miesięcznie

Zakres zadań:

  • łatwa a także powtarzalna praca przy pakowaniu produktów Bio oraz kosmetyków
  • kompletowanie zamówień oraz inne nieskomplikowanie prace pomocnicze

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • pełna punktualność
  • przykładanie się do obowiązków
  • dużą zaletą będzie uprawnienie na wózki jezdniowe
  • mile widziane własne auto i prawo jazdy kat.B (wystarczy jedno na parę)

Oferujemy:

  • pracę w systemie 2 i 3 zmianowym
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • tygodniowo 40 do 45 godzin
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • wysokie zarobki i premie
  • na miejscu zapewniony jest przez agencję i opłacony kurs na obsługę wózka jezdniowego
  • opcja pracy w soboty a także możliwość wypracowywania nadgodzin
  • 2 premie dodatkowo – na święta i wakacje
  • zamieszkanie
  • pensję za wolny dzień świąteczny który wypada w dniu roboczym
  • wsparcie koordynatora
  • za pracę w godzinach nadliczbowych oraz na zmianie nocnej +25%, w weekendy +50% a za święta niemieckie +100% do stawki podstawowej

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać poprzez poniższą stronę.

Krótki link: http://bit.do/kosmetyki-bio

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/268062/0

ID ogłoszenia: 4165d6468db36e4c