€ od 11,20/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie wędlin 2022 Arnstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Arnstadt
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 25, 2022 02:25

Dla pakowaczy w rejonie Arnstadt od zaraz dostępna ciekawa praca w Niemczech przy pakowaniu wędliny. Zatrudnienie bez znajomości języka na linii produkcyjnej. Oferta 2022 bez zapewnionego zakwaterowania.

Miejscowość: Arnstadt, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 11,20 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki zmianowe

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w zakładzie mięsnym przy pakowaniu oraz etykietowaniu wędlin

Oczekiwania:

  • mile widziane własne auto do dojazdów
  • dostępność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy na dwie zmiany

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • świadczenia socjalne
  • zatrudnienie od zaraz
  • tygodniowo zapewnione 40 godzin pracy + opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • atrakcyjne dodatki zmianowe
  • pomoc rezydenta na miejscu
  • zatrudnienie na dłużej
  • praca zmianowa w godzinach od 6:30 do 15 lub od 15 do 22:30

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do aplikowania poprzez źródło.

Krótki link: http://bit.do/wedliny2022

Można również kontaktować się mailowo: kasia@cdpersonal.eu i telefonicznie:+48 722 006 627

źródło: https://carpediempersonal.eu/oferty-pracy/pakowacz-wedlin-bez-znajomosci-jezyka-niemieckiego

ID ogłoszenia: 774621415e643e3e