€ na akord

Bez języka dam sezonową pracę w Niemczech od zaraz zbiory szparagów 2021 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 7, 2021 02:30

Zatrudnienie 2021 od zaraz w gospodarstwie rolnym k. Berlina. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów również bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorze szparagów

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: na akord zbiór – 0,70 euro za kilogram, inne prace rolnicze i sortowanie płatne jest 9,50 euro brutto/h

Umowa: sezonowa na 3 miesiące

Opis stanowiska pracy:

  • prace rolnicze i na hali – pielenie, porządkowanie lub sortowanie zbioru
  • obowiązkiem będzie ręczny zbiór szparagów – warzywa zbiera się w pozycji wymuszonej, również w trakcie deszczu

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego
  • dyspozycyjność na 3 miesiące
  • dobre zdrowie
  • doświadczenie w pracy rolniczej
  • motywacja i zaangażowanie
  • wysoka kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • zapewniony ciepły posiłek w południe za 4,75/dzień/osoba
  • od 48 godzin pracy tygodniowo
  • raz w tygodniu przelewanie wynagrodzenia na konto pracownika
  • pracodawca zapewnia pościel na miejscu
  • darmowy dostęp do Internetu
  • zakwaterowanie zapewnione w 203 osobowych mieszkaniach za 4,75/doba
  • niemiecką umowę o pracę

Pakiet Assistance za 560 PLN to ubezpieczenie, opieka konsultanta przez cały wyjazd oraz przejazd do Niemiec.

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem:

  • 134463295 lub 782745508

Zgłoszenia można również wysyłać poprzez stronę:

www.bispolhr.com/pl/oferty/zbior-i-sortowanie-szparagow-stanowiska-dla-pan-i-panow_de14-21-1

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-zbiory-szparagow-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-2021-berlin/

ID ogłoszenia: 828609445a503e07