€ 14,70/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na budowie jako pomocnik 2022 Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 22, 2022 2:55 am

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Monachium dla pomocników budowlanych. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka w budownictwie. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Zarobki: 14,70 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • fizyczne prace budowlane na każdym etapie budowy
  • pilnowanie ładu i porządku

Oczekiwania:

  • przykładanie się do obowiązków
  • dokładność, zaangażowanie, sumienność
  • wysoka precyzja
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wsparcie przy uzyskaniu zwrotu z podatku na koniec roku
  • zapewnione darmowe przejazdy co 4 tygodnie busem firmowym na trasie – Niemcy-Wrocław-Opole-Kraków
  • uniform służbowy
  • pracę przez cały rok
  • szkolenia pracownicze
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne zarobki
  • urlop SOKA BAU – 30 dni rocznie

Aplikacja:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

  • 601 842 220

Zgłoszenia można również wysyłać poprzez stronę:

  • www.pracuj.pl/praca/pracownik-ogolnobudowlany-niemcy,oferta,8871808

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-jako-pomocnik-na-budowie-bez-znajomosci-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 5906238b110be894