€ 2150/mc brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z napojami Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 18, 2019 03:36

Oferta aktualnej pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z napojami. Zatrudnienie od zaraz w Essen dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia przy kompletacji towarów.

Stanowisko: Pracownik magazynu z napojami

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 2150 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługiwanie zamówień hurtowych
  • do zadań należy kompletowanie towarów na paletach, pakowanie, zabezpieczanie i transport towarów w obrębie magazynu
  • dbanie o porządek
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dobre zdrowie
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • wytrzymałość
  • pracowitość
  • motywacja, sumienność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na 3 miesiące
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia na miejscu
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej – owocowe środy, karty rabatowe do kin/siłowni/basenów, tańsze obiady
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia na poniższy adres kontaktowy:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca na magazynie z napojami, Essen/10/2019″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-napojami-essen-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 1585da8c23c62b9a