€ od 2800 brutto

Berlin, dam pracę w Niemczech od zaraz jako kierowca kat.B-dostawca zakupów w sklepie online

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: styczeń 6, 2023 02:25

Z podstawową znajomością języka od zaraz w Berlinie oferta pracy w Niemczech dla kierowców kat.B. Zatrudnienie na stanowisku dostawcy zakupów w delikatesach internetowych. Zakwaterowanie będzie zapewnione nieodpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Kierowca kat. B – dostawca zakupów

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: od 2800 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca jako dostawca-kierowca kat. B dla delikatesów internetowych z siedzibą stacjonarną w Berlinie
  • praca rozpoczyna się od rozplanowania trasy, załadunku towarów przygotowanych przez magazyn na auto i rozwiezienie do klientów
  • dostawy realizowane są POD DRZWI

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mała ilość punktów karnych
  • świetna orientacja w terenie
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • pełna samodzielność
  • zaangażowanie
  • zdyscyplinowanie
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność liczenia w pamięci

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze i wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia przy wszelkich sprawach
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie niemieckiej umowy
  • auto służbowe oraz kartę paliwową
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia
  • możliwość pobierania zaliczek raz na tydzień
  • świadczenia socjalne
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/01/23

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowy

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-zakupow-berlin/

ID ogłoszenia: 97463b35d119e4b3