€ 2200 +zakwaterowanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka dla par przy pakowaniu kawy Berlin 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 28, 2021 02:11

Od zaraz Niemcy praca dla par przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne. Zatrudnienie 2021 w Berlinie z bezpłatnym zakwaterowaniem bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 14

Zarobki: 2200 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa i powtarzalna praca przy taśmie lub stołach
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie i pakowanie zestawów promocyjnych z kubkiem i kawą w słoiku

Wymagania:

  • zdyscyplinowanie
  • zdolności manualne
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • sumienność

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo. Wiadomość z CV należy przesłać na adres:

  • dringende@europe.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: Pakowanie kawy, Berlin MAJ_21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-kawy-berlin-2021/

ID ogłoszenia: 24660afe323f299f