€ od 2800 brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech jako kierowca kat.B w Berlinie jako dostawca zakupów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 21, 2022 01:36

Z podstawową znajomością języka w Berlinie dostępna od zaraz legalna praca w Niemczech dla kierowców kat.B na stanowisku dostawcy zakupów w sklepie spożywczym online. Zakwaterowanie darmowe zapewnione na miejscu.

Stanowisko: kierowca kat. B – dostawca zakupów

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: od 2800 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za dowożenie zgodnie z grafikiem zakupów, zrobionych przez klientów w delikatesach internetowych
  • do zadań należeć będzie podstawienie towarów pod drzwi, pobranie pieniędzy i wydanie reszty

Oczekiwania:

  • otwartość, komunikatywność
  • czynne prawo jazdy kat. b
  • dostępność od zaraz
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zdolność do pracy z ludźmi
  • samodzielność
  • optymizm
  • wysoka kultura osobista
  • energiczność

Zapewniamy:

  • rzetelne przeszkolenie pracownicze w języku polskim
  • auto służbowe do dyspozycji w godzinach pracy
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • raz na tydzień możliwość pobierania zaliczek
  • darmowe zamieszkanie w kwaterach pracowniczych
  • opieką koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/07/22

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowy

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-zakupow-od-zaraz-berlin-2022/

ID ogłoszenia: 97062abb34580cbd