€ 21/h

Od zaraz Niemcy praca bez języka na budowie przy remontach i wykończeniach Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 7, 2022 1:34 am

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach. Od zaraz zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem dla budowlańców bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy remontach i wykończeniach

Termin: od zaraz

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zarobki: 21 euro brutto na godzinę, co daje około 80-90 PLN brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na budowie przy remontach i wykończeniach
  • oferta skierowana do budowlańców z doświadczeniem

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • posiadanie własnej działalności gospodarczej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • motywacja
  • pracowitość
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • gwarancja rozwoju i później również awansu
  • legalne warunki zatrudnienia
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • system 2 tygodnie w Polsce i 2 w Niemczech

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem:

  • 533 170 647

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-jezyka-na-budowie-przy-remontach-i-wykonczeniach-od-zaraz-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 887633d764c56c6a