€ 2250-2750/mc brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech dla par na produkcji kremu czekoladowego od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 19, 2021 4:43 am

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji kremy czekoladowego w fabryce z Kolonii. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka z odpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 2250 do 2750 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca produkcyjna w fabryce kremu czekoladowego
  • początkowo pracownik przejdzie rzetelne szkolenie pracownicze z zakresu BHP, stanowiskowe oraz trening z koordynatorem
  • do zadań należeć będzie obsługa maszyn produkcyjnych oraz ich mycie i odpowiednia konserwacja, wykonywanie innych zadań przy linii – pakowanie, składanie
  • możliwe dbanie o ciągłość, dostarczanie surowców czy pilnowanie porządku

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie
  • możliwość wykonywania pracy monotonnej i powtarzalnej
  • brak nałogów
  • sumienność

Zapewniamy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • pracę na pełny etat
  • system trójzmianowy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • świadczenia socjalne
  • dla pracowników najlepiej wypełniających swoje obowiązki możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • płatne zamieszkanie zapewnione jest na miejscu, koszt to 250 euro za pokój dla par lub 150 euro za pokój dla singli

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą pracy w Niemczech, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na poniżej podany adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 03/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kremu-czekoladowego-koln/

ID ogłoszenia: 9976053ae7801fd6