€ 1850/mc brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy pakowaniu perfum bez języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: na 3 miesiące
  • Opublikowany: październik 5, 2018 04:55

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie w firmie z Drezna dla osób bez znajomości języka na minimum 3 miesiące z opcją przedłużenia dla pracowników, którzy wyróżniają się pracowitością.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Liczba wakatów: 4

Miejscowość: Drezno, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1850 euro brutto miesięcznie

Umowa: na okres 3 miesięcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca manualna, polegająca na ręcznym wkładaniu flakonów perfum do nowych pudełek kartonowych
  • kompletowanie i pakowanie całych zestawów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie
  • dostępność przynajmniej na okres 3 miesięcy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • szkolenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z ubezpieczeniem, odprowadzaniem podatku i dostępem do świadczeń socjalnych
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 200 euro od osoby miesięcznie

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Pakowanie perfum, Drezno 2018” należy przesłać na adres poniższy, wraz z załączeniem CV oraz LM.

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-przy-pakowaniu-perfum-drezno/

ID ogłoszenia: 4795bb66de94f675