€ 12,84/h +zakwaterowanie

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech w sklepie bez języka dla par Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 21, 2019 03:43

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Niemczech dla par również bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w sklepie z Berlina. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 10

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w sklepie znanej sieci marketów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie o porządek, wycieranie półek, wykładanie produktów
  • pracownik odpowiedzialny będzie za zmienianie cen, przygotowywanie ekspozycji tematycznych, wystawianiem promocji itp.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • pełna samodzielność
  • umiejętność pracy w grupie
  • brak uzależnień i problemów zdrowotnych
  • zdolności manualne
  • sumienność, odpowiedzialność
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na czas określony z opcją przedłużenia
  • prace od zaraz
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu przez polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Wiadomość e-mail, zatytułowaną: Nr ref. fiz/a4/05/19, wraz z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, należy przesłać na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-w-sklepie-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 1665ce2f7f6b4dc2