€ 11-14/h +dieta

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka dla malarza-tapeciarza na budowie 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: lipiec 23, 2021 01:55

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla malarza-tapeciarza na budowie. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców również bez znajomości języka, doświadczenie jest natomiast konieczne.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Miejsce: Niemcy

Wynagrodzenie: od 11 do 14 euro brutto na godzinę pracy plus dieta w wysokości od 15 do 45 euro netto za każdy dzień roboczy

Wakaty: 30

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac wykończeniowych i remontowych, polegających na obróbce elewacji pod malowanie, szpachlowanie, malowanie, tapetowanie
  • obowiązkiem będzie malowanie sufitów, ścian, elewacji i fasad

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako malarz/pracownik budowlany
  • prawo jazdy kat. B oraz auto na wyjazd
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe lub jako pracownik budowlany/malarz

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania
  • niemiecką umowę podpisaną bez pośredników
  • stałą opiekę koordynatora z agencji
  • zakwaterowanie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdy oraz przy przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/budownictwo-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-malarza-tapeciarza-od-zaraz-2021/

ID ogłoszenia: 24760f85fac8b967