€ 12,50-15,50/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech 2018 bez języka produkcja czekolady od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 23, 2018 06:52

Od zaraz zatrudnienie 2018 w fabryce z Hamburga dla osób bez znajomości języka i doświadczenia na produkcji czekolad. Oferta aktualnej pracy w Niemczech z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Pensja: 12,50-15,50 euro na godzinę pracy brutto – stawka będzie uzgadniana indywidualnie

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • wspieranie prac produkcyjnych w manufakturze wyrobów czekoladowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sprawowanie kontroli jakości, pakowanie oraz dbanie o porządek na stanowisku

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • szybkość w przyswajaniu informacji
  • język niemiecki będzie mile widziany na każdym poziomie
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • sumienne wypełnianie zadań, rzetelność, zorganizowanie
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • wdrożenie w zadania oraz liczne szkolenia pracownicze
  • pomoc przy sprawach urzędowych, niezbędnych do podjęcia legalnego zatrudnienia w Niemczech
  • wysokie zarobki i wypłacanie ich na czas
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 150 euro od osoby lub 250 euro od pary

Aplikacja:
Prosimy o wysłanie zgłoszenia w wiadomości e-mail z CV oraz LM na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja czekolad, Hamburg 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-czekolad-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 6275a8f0bc0e2ec0

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech 2018 bez języka produkcja czekolady od zaraz Hamburg”

  1. Piszanka000 na marzec 2, 2018 @ 23:04

    pilnie poszukuje pracy przy pakowaniu slodyczy z doswiadczeniem tel 539350716